Regulamin

Najnowsze prace

Rebel Ink studio tatuażu is in Olsztyn.

3 hours 26 minutes ago

Drugi dzień sesji @marcincecelskitattoo _____________________ 575040100 rebelinkol@gmail.com Olsztyn, Laszki 7 lok. 1 #rebelinkstudiotatuażu #rebelink #olsztyntattoo #tattooart #tattooed #black #art #arttattoo #tattoo

Rebel Ink studio tatuażu is in Olsztyn.

7 hours 23 minutes ago

"Co nam obca przemoc wzięła... " by @marcincecelskitattoo _____________________ 575040100 rebelinkol@gmail.com Olsztyn, Laszki 7 lok. 1 #rebelinkstudiotatuażu #rebelink #olsztyntattoo #tattooart #tattooed #black

Rebel Ink studio tatuażu is in Olsztyn.

1 day 3 minutes ago

Tatuaż od @michalpiankowski _____________________ 575040100 rebelinkol@gmail.com Olsztyn, Laszki 7 lok. 1 #rebelinkstudiotatuażu #rebelink #olsztyntattoo #tattooart #tattooed #black #art #arttattoo #tattoo #black

Regulamin Studia Tatuażu

  1. Każdy klient ma obowiązek zapoznania się z regulaminem studia.
  1. Tatuaże wykonujemy tylko osobom pełnoletnim . W przypadku niepełnoletności wymagana jest obecność jednego z rodziców lub opiekunów prawnych i wyrażenie jego zgody na piśmie. Nie wykonujemy tatuaży osobom poniżej 16-go roku życia.
  1. Studio zapewnia sterylność używanych do zabiegów narzędzi.
  1. Nie wykonujemy zabiegów osobom będącym pod wpływem alkoholu, narkotyków ,środków psychoaktywnych i odurzających.
  1. Wszystkie projekty, tatuaże oraz prace wyceniane są indywidualnie.
  1. Istnieje możliwość przyprowadzenia osoby towarzyszącej jednak, wcześniej należy o tym fakcie uprzedzić tatuatora oraz upewnić się, że w danym dniu nie będzie to przeszkadzało w pracy studia.
  1. Rezerwacja terminu wykonania tatuażu odbywa się osobiście w studiu, telefonicznie lub poprzez mail. Przy rezerwacji Klient zobowiązany jest do uiszczenia zadatku, który wliczany jest w cenę tatuażu. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu.
  1. Menadżer studia jest zobowiązany do kontaktu z klientem, przed wyznaczonym terminem w celu potwierdzenia przybycia na wyznaczoną sesję, jeśli kontakt zostanie utrudniony i wizyta nie zostanie potwierdzona przez klienta menadżer jest zmuszony wykreślić z listy tą osobę a wpłacony zadatek przepada na rzecz studia.
  1. Zastrzegamy sobie prawo do darmowych poprawek lub reklamacji w terminie do 3 miesięcy od dnia w którym tatuaż został wykonany.